איך לתכנן אתר רספוניסיבי שמניב רווחים לעסק

מה זה אתר רספוניסיבי?

בניית אתר רספונסיבי מקודד ומעוצב באופן שמשתנה בהתאם לגודל הדפדפן ולרזולוציה של המכשיר ממנו גולשים לאתר. רק עיצוב אתר רספונסיבי יבטיח שהגולשים יהנו מהגלישה שלכם מכל מסך אפשרי ויוכלו לבצע את כל הפעולות בין אם זה בבית או בדרכים או בכל מקום. עיצוב אתר רספונסיבי דורש תכנות והתאמה אך הוא יתן לכם אתר שמתאים לכל סוגי המכשירים.


איך בונים אתר רספונסיבי?

כאשר מעצבים אתר משתמשים בגריד גמיש, בפוטושופ שאנו נתאים לגודל ולרזולוציה של המסך. האתר שנבנה יודע בוודאות לזהות מאיזה דפדפן ומאיזה מסך מגיע הגולש ומתאים עבורו את התצוגה בצורה המהירה והיעילה ביותר, כך שהוא יוכל לגלוש לאתר שלכם מכל מכשיר אפשרי. תוכלו לבחור מהן הקטגוריות החשובות ביותר באתר שתרצו להבליט עבור הגולשים שלכם מהסמארטפונים וכך לסייע להם למצוא את המידע הרלוונטי במהירות האפשרית וכמו-כן, לקדם את העסק שלכם באופן הטוב ביותר על מנת להביא לכם לקוחות, שקונים או רוכשים את המוצר או השירות.


כ 50% מהגלישה ברשת נעשית דרך המובייל ולכן חשוב במיוחד שהאתר העסקי שלך יתאים עצמו לכל גדלי המסכים. אחרת חווית המשתמש נפגעת, והגולש עוזב את האתר.  אנו ב- dudyweb מעצבים ומאפיינים אתר ויזואלי אחד, המתאים למגוון רחב של מכשירים, כך אין צורך בשכפול האתר. לאתר בכל הפלטפורמות אותה הכתובת, לכן מנועי החיפוש מוצאים אתו בקלות רבה יותר וקידום האתר העסקי שלכם לא נפגע.

אתר רספוניסיבי  שמעוצב נכון ובראייה שיווקית נכונה ישיג שתי מטרות : 1. אתר מותאם לסמארטפונים וטאבלטים 2. האתר יוקדם נכון בגוגל וכמו-כן, בבינג. לכן, חשוב שהאתר יעוצב נכון ויתאים למכשירים השונים על מנת להביא תנועה לאתר של קונים או רוכשים באתר העסקי שלך.


60% מהחיפושים בגוגל במעקב אחרי עיצוב אתר רספוניסיבי או אפליקציה מבוצעים מהטלפון הנייד

כיום, כדי להגיע לקהל היעד שלכם בכל מקום ובכל זמן אתם חייבים עיצוב אתר רספונסיבי, שיראה בסמארטפונים וטאבלטים. עיצוב אתרים באינטרנט, בניית אתר ושיווק סרטוני וידאו ואנימציה זו המומחיות שלנו . לכן, אל תהססו התקשרו אלינו מבצעים למתקשרים היום!!!! 0533806255

חשוב לדעת! לא בכל אתר מתאים ומומלץ להשתמש בטכנולוגיה רספונסיבית. אתרים רספונסיביים מתאימים במיוחד לאתרי תדמית ואתרי תוכן, המהווים "כרטיס ביקור" חשוב לעסק שלך אך אינם דורשים שימוש מורכב של המשתמשתמש

ישנם אתרים שמומלץ לעצב עבורם חוויה אפליקטיבית. כך שחווית המשתמש תיצור את התחושה שהוא נמצא באפליקציה. היתרון המובהק לאימוץ גישה זו היא התאמה מלאה לחווית הגלישה של המשתמש, והיא חשובה במיוחד במערכות מורכבות יותר. בניית אתר רספונסיבי בראייה שיווקית ותכנונית נכונה עם חווית משתמש טובה, צילום בוידאו של העסק שלך עם תמונות ווידאו יביאו יותר לקוחות לעסק שלך.

חווית משתמש איכותית  UI בהכרח מגבירה את משך זמן השהייה של הגולש באתר, מגדילה את אחוזי ההמרה ללידים ומגדילה מכירות ישירות לעסק שלך.

 


מדוע להשתמש בסרטוני וידאו ותדמית כדי לקדם עסקים ביוטיוב ובפייסבוק?

כיום, סרטוני וידאו וסרטוני תדמית נועדו כדי לקדם עסקים באינטרנט ולכן, אתה בעל עסק צריך לשאוף לקדם את האתר שלך למקום הראשון או לפחות למקומות הראשונים בגוגל באמצעות שיווק וקידום העסק שלך בפלטפורמות נוספות וערוצי שיווק נוספים כגון: שיווק וידאו בפייסבוק, (פייסבוק חי) ושיווק וידאו ויראלי ביוטיוב.

החוויה הויזואלית שמקבלים בוידאו שונה מתמונה ומקבלים יותר מידע בשיווק בוידאו וזה מסייע לעסק שלך להצליח.

סרטוני וידאו מקודמים יותר טוב בגוגל וביוטיוב וזה משפיע על התנועה, טראפיק לאתר שלך.

 

כיום, עריכת וידאו ואנימציה נכונה בפרימייר או באפטר היא בבחינת חומר ביד היוצר על מנת לשווק את סרט הוידאו באינטרנט וזה מסייע לעסקים להצליח במיתוג מחדש ונוכחות במדיה האינטרנטית למשל: פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם . בנוסף לזאת, צילום וידאו, עריכה נכונה והעלאתו ליוטיוב או פייסבוק עם תוכן שיווקי שמוכר מביא לחשיפה וזכירה יותר טובה אצל לקוחות פוטנציאליים, שרוכשים את המוצר או השירות של העסק שלך. כידוע, אינסטגרם החליטו לפרוץ את מגבלת 60 השניות כי הם הבינו שהעולם מתקדם חזק לכיוון שיווק ווידאו גם במדיה האינטרנטית וגם באפליקצית המכשירים של אנדרואיד ואייפון על מנת לייצר באזז תקשורתי ופרסומי אצל לקוחות ועסקים גם עבור האתר העסקי שצריך היום יותר מתמיד שיווק וידאו לקידום העסק.  סרטוני וידאו והעלאתם ליוטיוב מסייעת לשווק ולקדם עסקים באופן וויזואלי וייחודי.


צילום וסרטוני וידאו, שמשווקים באינטרנט, בעיקר ביוטיוב ובפייסבוק, מעבירים את המסר ללקוחות שלך(באירועים, קולנוע, צילום אומניות וכו').  מרשל מקלוהן - הטביע את החותם כשקבע את האימרה - המדיום הוא המסר וזה נכון הגולשים שראו את הוידאו, התמונה ואנימציה של הפרסומת או השירות באתר הופכים ללקוחות שנשארים באתר, מתרשמים לטובה מאתר ומהוידאו והתמונה. הלקוחות זוכרים את התמונה והוידאו. הם מבינים שמדובר באתר עסקי רציני עם אוטריטה באינטרנט ובמדיה ולכן, יחזרו לקנות מהאתר את המוצר או השירות. זה מגביר את התנועה לאתר ומגביר את ההמרות שיש באתר ( התקשרות לטלפון או השארת פרטים).

 

עיצוב אתר מותאם לעסק צריך להיות מתוכנן בראייה שיווקית נכונה שמשלבת גם סרטוני וידאו לשיווק דיגיטלי של עסקים כולל וידאו ואנימציה כדי ליצור תדמית חיובית וויזואלית ומוניטין לעסק שלך ויביא יותר לקוחות שפונים או רוכשים מהאתר העסקי שלך.
כמו-כן, גוגל יזהה אותו במונחי החיפוש או הביטויים שהגולשים, הלקוחות הפוטניצאליים שלך מחפשים. אנו בונים אתרים באינטרנט ומקדמים ומשווקים את האתר או העסק בשיווק וידאו, צילום וידאו לעסק ומשווקים בגוגל וביוטיוב כדי להביא לך לקוחות שפונים, רוכשים ממך את המוצר או השירות. אנו נאבחן את האתר שלך ונתכנן איתך את האתר ואיפיון שלו כדי שתוכל למתג מחדש את העסק שלך באינטרנט ובמדיה וליצור אוטוריטה בתחום שלך על מנת להביא לך יותר פניות ויותר מכירות לעסק שלך.


סיכום: עיצוב אתר נכון עם ממשק משתמש נוח וקל לתפעול, שיווק באמצעות וידאו עם תכני וידאו, שנועדו לשווק את העסק בוידאו יסייעו לקידום האתר באינטרנט ובמדיה פייסבוק ויוטיוב

צרו עימנו קשר ונשמח לתת לך שירות של של בניית אתר משולב וידאו, שיווק וידאו שכולל סרטוני וידאו ותדמית שיסייעו לקידום העסק שלך. על מנת למתג מחדש ולשווק את העסק שלך במדיה האינטרנטית.

עיצוב אתרים באינטרנט, בניית אתר, קידום ושיווק סרטוני וידאו ביוטיוב ובפייסבוק  פנה אלינו