צילום וידאו לעסקים, צילום אדריכלות

kjkkhju

שירותי וידאו וצילום ,סטילס ווידאו

צילום שווה אלף מילים. תמונות מאפשרות ללקוח שלך להראות איזה שירות אתה מציע להם. צרכנים מעדיפים לראות את המוצר או השירות ואז להחליט על תהליך הקנייה שלהם בין אם זה בחנות מסחר באינטרנט או בחנות בקניון.

 

 

כלי השיווק הנפוץ ביותר הוא סרטון וידאו עסקי. סרטון וידאו תדמיתי מעביר את המסר השיווקי שלכם בתמציתיות ודיוק על מנת להשאיר רושם על הלקוחות שלך. איתך החל משלב הרעיון ועד לתוצר המוגמר. סרטון וידאו עסקי באמצעות מצלמה איכותית כדוגמת DSLR Reflax מותאם לשימוש באתר בית העסק, בכתבות יח"צ ובחומרים השיווקיים של הארגון.


צילום וידאו לעסק מנציח את הרגע הקסום של האירוע ומתעד את העסק באופן ויזואלי ללקוחות שלך


צור עימנו קשר ונשמח לבוא לצלם לך את העסק או האירוע עם חוויה ויזואלית מרשימה, וכמו-כן, אם תרצה נבנה לך אתר ונשווק אותו באינטרנט באמצעות סרטוני וידאו ואנימציה, שישווקו בפייסבוק וביוטיוב, על מנת להביא לך יותר לקוחות, שקונים את השירות או המוצר שלך.

צילום וידאו לעסק וסרטוני וידאו לשיווק וקידום האתר הוא הפתרון הטוב ביותר כיום לעסק שלך על מנת לקדם את העסק שלך.


חבילות צילום וידאו לבחירה בסיס, עד שעתיים צילום, 20 צילומים, 830 ₪ חצי יום צילום, עד 4 שעות, 55 צילומים, 1,330 ₪ יום צילום, עד 8 שעות, 110 צילומים, 2,300 ₪ סרטונים קצרים / סרטון תדמית צילום וידאו+עריכה (סרטון ערוך עד 55 שניות)+כתוביות+מוזיקה 2,750 ₪ תוספת שעת צילום, 550 ₪, 15 צילומים עיבוד צילום נוסף מעבר לחבילה 55 ₪ כל הצילומים עוברים עיבוד ועריכה מקצועית.צור עימנו קשר בטופס באתר או ב- 053-3806255

צילום באירוע

צילום באירוע בהרצליה

צילום מקצועי באזור מסחרי בהרצליה פיתוח

צילום מקצועי באזור מסחרי בהרצליה

צילום בירושלים בעמק רפאים

צילום אדריכלי בירושלים עמק רפאים

צילום פנים של בית בירושלים

צילום מלון ריץ קרלטון בהרצליה פיתוח

צילום מסעדה ביפו תל-אביב

צילום מסעדה ביפו תל-אביב

צילום מקצועי של מסעדת בורגרים ברמת החייל

צילום במסעדת בורגרים ברמת החייל

צילום מקצועי של כנסת ישראל

צילום מקצועי של כנסת ישראל

צילום מלון סי טאיי ביפו צילום חוץ

צילום מלון סי טאיי ביפו

צילום עסקים ואדריכלות ביפו תל-אביב

צילום עסקים ואדריכלות ביפו תל-אביב

צילום עסקי של מייקרוסופט בהרצליה פיתוח

צילום בחוף הים בהרצליה שולחן וכיסאות לחתן וכלה

צילום תדמית של אנשים ביפו

צילום חתן כלה באירוע חתונה

צילום ברחובות יפו

9H Tempered Glass For iPad 10.2 inch 2019 2.5D Full Cover Screen Protector

DIY Photography Crystal Ball Optical Glass Magic Photo Ball with 1/4''

--%>

צילום והדמייה לעסקים ואדריכלות, צילום וידאו לעסקים

צילום אדריכלות וצילום וידאו לעסקים, שמצלם בוידאו עסקים ומבנים יוצר חוויה ויזואלית עבורך בעל העסק.  צילום וידאו תדמיתי מעביר את המסר השיווקי שלך בתמציתיות ודיוק על מנת להשאיר רושם על הלקוחות שלך. כיום, הצילום בוידיאו תופס מקום נכבד לצד צילום הסטילס והתבסס כמדיום יצירתי ואפקטיבי בכל הקשור לצילום חדשותי ותיעודי וככלי ייחודי בשדה האמנות והקולנוע. עם כניסת העידן הדיגיטאלי ושילוב יכולות וידאו גם במצלמות סטילס וכיום גם במצלמות סלולאריות באיכות HD ו- 4K , בד בבד עם הצמיחה חסרת המעצורים של הפלטפורמות השיתופיות ברשת האינטרנט, הפך צילום בוידיאו לכלי אולטימטיבי וחזק לביטוי יצירתי אוטנטי ועכשווי הנגיש גם לבני נוער וגם למקצוענים כאחד ועם פופולאריות זו התפתח הצורך להבנה ושליטה בתחום על מגוון כליו ואפשרויותיו. עריכת וידאו וצילום נכונים מסייעים ליצור סרטון וידאו מעולה עבור פרסומת טובה או עבור סרטון תדמית, שמסייע לשווק עסקים באינטרנט ובמדיה .

צילום אדריכלות וצילום תדמית לעסקים או אירועים עסקיים, המשלבים גם וידאו ועריכה, שמבוצעת בפרימייר ובאפטר חשובה מאד לתעשיית הפרסומות והסרטים בארץ ובעיקר בחו"ל וזה משפיע על עסקים ועל תעשייה שמגלגלת מליוני דולרים כל שנה מתעשיית הסרטים והפרסומות. צילום ועריכת וידאו מסייעים למתג מחדש עסקים ויוצר חשיפה ותדמית חיובית לעסק. 

אנו מחוייבים להצלחה העסקית שלך

צילום ושיווק וידאו של עסקים ביוטיוב ובפייסבוק

אנו ב- DudyWeb מתמחים בעיצוב ובניית אתרים באינטרנט, צילום סרטוני וידאו כגון: סרטי וידאו לעסק, סרטונים לאירוע עסקי כדי לבנות מיתוג מחדש ולשווק את העסק שלך בוידאו  באינטרנט באופן ייחודי. צור עימנו קשר 053-3806255 או 03-5490001

עבודות נוספות - More works